Hotel Olympia
O hotelu

Náš tříhvězdičkový hotel s bohatou historií a stoletou tradicí je elegantně situován na hlavní třídě v blízkosti centra města. Hotel vznikl rekonstrukcí secesních domů z 20. století a naleznete zde ubytování, které spojuje pohodlí a kvalitu, a to včetně širokého spektra možností pro sport a relaxaci, konferenčních prostor nebo školení.

V současné době nabízíme ubytování se snídaní, zatímco naše restaurace je dočasně mimo provoz. Všichni hosté však mohou využívat naše zařízení pro bowling a poživat si občerstvení, které je k dispozici během otevírací doby. Naše hotelová recepce vám ráda poskytne širokou škálu nápojů a dezertů. Pro stravování si můžete vybrat některou z restaurací v České Lípě a okolí, nechat si jídlo dovézt přímo do hotelu nebo využít naši minikuchyňku vybavenou základním inventářem.

Hotel má celkovou kapacitu 48 pohodlných lůžek. Bezbariérový vstup do hotelu je umístěn v malebném parku s fontánou v Bulharské ulici. Na třech podlažích se mohou hosté ubytovat ve 28 různých typů ubytovacích jednotek, z nichž každá je vybavena vlastní koupelnou s sprchou nebo vanou, WC, telefonem, LCD TV a malou chladničkou. U některých pokojů naleznete také bidet, lodžiínebo terasu.

Naše nabídka zařízení zahrnuje hotelovou restauraci, která nabízí bohaté snídaně formou bufetu, dva salonky a kongresový sál. Pro vaše pohodlí a relaxaci jsme připravili hotelové relaxcentrum, kde si můžete zahrát squash nebo bowling, a také dvě soukromé provozovny, kde naleznete kosmetické služby, nehtové studio a studio na řasy.

Nabízíme také bezplatné Wi-Fi připojení, které je dostupné jak v hotelové hale, tak na pokojích pro všechny naše hosty. A pro vaše vozidlo máme k dispozici vlastní parkoviště zdarma, a pokud preferujete garážování, jsou k dispozici garáže za poplatek. Vaše pohodlí a spokojenost jsou naší prioritou, a těšíme se na vaši návštěvu.

Hotel Olympia
Video
Hotel Olympia
Naše služby
Parkování

Zabezpečené hotelové parkoviště zdarma a garáže za poplatek (100,- Kč)

Snídaně

V restauraci od 07:00 - 10:00 hod. (o víkendu 8:00 - 10:00, pro skupiny hostů dle dohody), formou bufetu

WiFi

WIFI pro hosty zdarma.

Salonky a kongresový sál

Kongresový sál až pro 100 sedících osob a 2 salonky pro max. 25 osob.

Squash

denně od 13:00 - 20:00 hod., objednávky prostřednictím recepce.

Bowling

Centrum je vybaveno čtyřmi nově rekonstruovanými profesionálními bowlingovými dráhami a jednou bowlingovou dráhou s provázky.