Language
Český jazyk English Deutsch

tel.: +420 487 823 800

info@hotelolympia-cl.cz

Home

Sauna

finská sauna v hotelu

Squash

squashové kurty

Bowling

bowlingová dráha

Hotel

ubytování v České Lípě

Garni Hotel Olympia - od 1. 1. 2011

Hotel se stoletou tradicí se nachází na hlavní třídě v blízkosti centra města. V historicky ceněných secesních domech z počátku 20. století vznikl po kompletní rekonstrukci moderní hotel, který kromě ubytování nabízí také možnost sportovního vyžití a relaxace taktéž prostory pro konference a školení.  Hotel v současné době nabízí pouze režim GARNI =ubytování se snídaní, restaurace je dočasně mimo provoz. V areálu bowlingu je možné se občerstvit v otevírací době. Sortiment nápojů a cukrovinek nabízí také hotelová recepce. Stravování je možné řešit výběrem některé z restaurací v České Lípě a okolí, nechat si jídlo dovézt do hotelu, anebo využít k přípravě nebo ohřevu svých pokrmů naši minikuchyňku vybavenou základním inventářem

Hotel má celkovou kapacitu 52 lůžek ( bez přistýlek 48 řádných lůžek). Bezbariérový vstup do hotelu je z malého parku s fontánou v Bulharské ulici. Na třech podlažích s výtahem se mohou hosté ubytovat ve 23 jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a v pěti prostorných suitách. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, WC, telefonem, LCD TV se satelitním příjmem a ledničkou (kromě p. 113,205).  Suity a některé pokoje mají i bidet, několik pokojů / suite disponují lodžií nebo terasou.

V hotelu se nachází : hotelová restaurace ( poskytuje jen snídaně formou bufetu ), bar - pivnice, salonky a kongresový sál, v hotelovém relaxcentru pak squash, bowling, sauna a 2 soukromé provozovny ( masáže). Své služby nabízí i business centrum.

Pro hosty je k dispozici také samostatný internetový koutek, Wifi signál je dostupný v hotelové hale i na pokojích hostů zdarma.

Hotel má vlastní zabezpečené parkoviště (zdarma) a garáže (za poplatek).

Novinky

Bowling o prázdninách v provozu !

Otevírací doba po předchozí telefonické dohodě - p. Martinka, 605 737 093

Ubytování již pro všechny hosty

dnešním dnem (24.5.2021) se již mohou u nás ubytovat všichni zájemci.

Podmínkou je dle nařízení vlády:

a)doklad o očkování

b)potvrzení o prodělané nemoci

c)doklad o testování nebo lze test provést na místě za 100 Kč.

S Q U A S H v provozu!!!

Konečně jsme se dočkali ! Pokud se nic nezmění, od pondělí 17.5. bude squash v provozu, a sice denně od 14-20 hodin. Podmínkou vstupu je dle vládních nařízení předložení některého z těchto dokumentů na recepci:

a) negativní test na koronavirus (v podobě papírové, elektronické od zaměstnavatele, HS nebo lékaře), nebo

b) certifikát o očkování, nebo

c) doklad o prodělané nemoci covid 19 v posledních 90 dnech, nebo

kdo žádnou z variant dosud nemá, lze zakoupit test na recepci a otestovat se na místě - nechte si cca 5 minut časovou rezervu)

Bohužel nám vládní nařízení zatím neumožňuje otevřít šatny ani sprchy!!!

Změna provozní doby recepce

Provozní doba recepce je upravena na dobu od 13-21 hodin. Pozdní příjezdy prosím nahlašte na recepci na tel. 487823800. Rezervace přijímáme na telefonu 487823800 nebo emailu i mimo tuto provozní dobu.

Suite "Premium"

po celkové rekonstrukci bude suite 201 v moderní podobě tento týden otevřena. Lze též využít jako 1x SGL "Premium" anebo 1x DBL"Premium".